Pewność Siebie w Życiu
Wszystko zaczyna się od myśli. Jeśli uważasz, że nie możesz czegoś osiągnąć, prawdopodobnie nawet nie spróbujesz. Natomiast jeśli uważasz, że możesz, to naczęściej znajdziesz sposób.

Coaching Pewności Siebie 5.0

Coaching Pewności Siebie 5.0 (life coaching), pomoże Ci uwolnić Twój potencjał, abyś stała się najlepszą wersją siebie. Zajmiemy się kwestiami Twojego stylu życia i rozwoju osobistego w następujących obszarach życia: ciało, rodzina, rodzicielstwo, relacje, pieniądze, duchowość i intymność.

Jako trenerka rozwoju rozpoczynam naszą współpracę od oceny Twojej równowagi w różnych obszarach i aspektach życia. To stanowi fundament naszej wspólnej pracy na przyszłość, w której pomogę ci wytyczyć i osiągnąć cele w każdej dziedzinie życia. Wszystkie obszary naszego życia są ze sobą powiązane w taki czy inny sposób.

Moim zadaniem jest pomoc w zidentyfikowaniu najważniejszych dla Ciebie obszarów i prawdziwych wartości, abyś mogła przywrócić równowagę w swoim życiu.

"Zaufaj cichemu wewnętrznemu głosikowi, który podpowiada: ‚To może się udać. Spróbuję.’ " - Diane Mariechild, autorka poradników dla kobiet.
Pracuję z kobietami, które chcą dokonać poważnych zmian w życiu, tymi w okresie przejściowym, które dokładnie wiedzą czego chcą, jak i tymi, które tego nie wiedzą, a jest im po prostu źle.

Przygotuj się na dużo pracy! Przejęcie kontroli nad swoim życiem, przełamanie starych nawyków i wypracowanie nowych sposobów myślenia, to nie lada wyzwanie, ale wyniki są niewiarygodne, ponieważ doświadczysz nowej wolności i głębokiego poczucia pewności - Kim Jesteś.

Kto nie ma oparcia w sobie, nie znajdzie go też w świecie zewnętrznym” - Stefanie Stahl, psycholożka, terapeuta, autorka poradników psychologicznych.
Teraz = Brak Pewności Siebie

 • Zmęczyło Cię już obsesyjne dbanie o potrzeby rodziny, pragniesz aktywacji zawodowej?
 • Dręczy Cię brak radości i komfortu w sytuacjach, w których chciałbyś czerpać przyjemność?
 • Jesteś zmęczona braniem na siebie zbyt wielu obowiązków domowych?
 • Nie potrafisz odmówić i wyręczasz swoją rodzinę w prawie wszystkich zadaniach?
 • Boisz się podejmowania nowych wyzwań, chociaż marzysz o własnym biznesie, paraliżuje Cię strach przed porażką?
 • W relacjach boisz się zranienia i odrzucenia, przez co nie jesteś do końca sobą?
 • Męczy Cię toksyczna relacja, masz trudności z komunikowaniem swoich potrzeb, pragnień i uczuć, a w rezultacie tracisz bardzo dużo życiowej energii?
 • Źle znosisz krytykę?
 • Zależy Ci by wszyscy Cię lubili?
Przyszłość = Pewność Siebie

 • Staniesz się świadoma swojej wartości
 • Zrozumiesz co oznacza miłość do siebie i odpowiedzialność za siebie
 • Osiągniesz równowagę między relacjami w życiu i pracy
 • Przedefiniujesz pozytywny obraz siebie
 • Będziesz potrafiła efektywne komunikować się i stawiać zdrowe granice
 • Odzyskasz zdrowe i dobre samopoczucie
 • Zmienisz swoje podejście do pieniędzy i bezpieczeństwa finansowego
 • Będziesz potrafiła zbudować autentyczne relacje
 • Wzmocnisz swoją samoocenę i pewność siebie
 • Wzbogacisz inteligencję emocjonalną
Jeśli poczułaś, że któryś z wyżej wymienionych tematów dotyczy Ciebie i jesteś przygotowana na pracę nad sobą, to zapraszam Ciebie na 60- minutową KONSULTACJĘ „Sesję chemiczną”.

Co mówią o mnie moi klienci?
Marta jako coach dopasowuje się do potrzeb i wspiera przy wyznaczaniu dróg do osiągnięcia celu. Jest przy tym ciepła i empatyczna. Potrafi motywować, jest skuteczna w swoim działaniu i nie odpuszcza. Potrafi stworzyć przyjemną atmosferę, w której dobrze się pracuje. Nasze spotkania bardo dużo mi dały ...
Czytaj całość

- Magdalena, Warszawa

Marta jest osobą z niesamowitą charyzmą i pozytywną energią. Już podczas pierwszej sesji coachingowej pokazała mi drogę, której dotychczas nie znałam. Zadała pytania, których nigdy wcześniej sama sobie nie zadawałam. Sesja, która z mojej perspektywy miała charakter przyjacielskiej rozmowy przy kawie, dała mi początek nowej drogi...
Czytaj całość

- Edyta, Warszawa


Wsparcie ze strony Marty otworzyło mi drogę do osiągnięcia zdumiewających efektów. Zdobyłam narzedzia dzięki którym swoje zamierzenia teraz relizuje znacznie łatwiej, wiem jak skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności, poznałam swoje mocne strony.
Odczuwam też dużo mniej napięcia w kontaktach ...

Czytaj całość

- Elżbieta, Warszawa


Marta dała mi możliwość podejscia do moich problemów z duża swobodą i na luzie stopniując intensywność mojego zaangazowania co było w moim przypadku bardzo ważne. (...) Zawsze myslałem że jestem raczej pewny siebie w kwestiach zarządzania projektami - dziś mogę powiedzieć ze Marta zdefiniowała moją pewność siebie na nowo.
Czytaj całość

- Marek, Warszawa

Marta jako coach dopasowuje się do potrzeb i wspiera przy wyznaczaniu dróg do osiągnięcia celu. Jest przy tym ciepła i empatyczna.
Potrafi motywować, jest skuteczna w swoim działaniu i nie odpuszcza. Potraf stworzyć przyjemną atmosferę, w której dobrze się pracuje. Nasze spotkania bardo dużo mi dały.
Przede wszystkim w moim związku, z którego wyrzucałam siebie. Podczas kolejnych rozmów zmuszających do zajrzenia w głąb siebie powoli zachodziła zmiana w moim sposobie myślenia. Poznałam żródło i zaczęłam doceniać siebie, męża i swój związek.

Jestem niezwykle zadowolona z naszych sesji.

Marta bardzo dziękuję :):):)

Magdalena, Warszawa

Marta jest osobą z niesamowitą charyzmą i pozytywną energią. Już podczas pierwszej sesji coachingowej pokazała mi drogę, której dotychczas nie znałam. Zadała pytania, których nigdy wcześniej sama sobie nie zadawałam. Sesja, która z mojej perspektywy miała charakter przyjacielskiej rozmowy przy kawie, dała mi początek nowej drogi, pozwoliła odkryć co jest dla mnie najważniejsze- tu i teraz.

Od tej pierwszej rozmowy z Martą zaczęłam pracę nad sobą, nad swoim życiem. Wytyczyłam cele i naszkicowałam mapę swojego szczęścia.
MN Coaching polecam osobom, które są otwarte na życiowe zmiany. Marta podczas sesji daje jasno do zrozumienia, że całą swoją energię, uwagę skupia właśnie na Tobie. To poczucie, że Ty jesteś w centrum uwagi i Twoje potrzeby, problemy są ważne, daje dodatkową siłę i motywację do działania. Podczas sesji nie dostaniesz zestawu uniwersalnych porad, na każdą okazję. Filozofia działania i metodyka pracy Marty opiera się narzędziach skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb - Twoich potrzeb.

Coach nie jest doradcą który rozdaje recepty na szczęśliwe życie. Każdy z nas ma swoją definicję szczęścia. Dzięki pracy z Martą możesz samodzielnie, wytyczyć kierunek działania, zgodny z Twoimi potrzebami i przekonaniami - i według mnie to jest recepta na sukces. Platon powiedział, że „Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”. Dziękuję Marto, że dałaś mi tak piękny początek. Ta podróż nadal trwa, wymaga determinacji, konsekwencji, ale także profesjonalnego przewodnika. Pojawiają się trudności, problemy. Dzięki jasno wytyczonemu kierunkowi, osiągam swoje cele, uczę się jak przezwyciężać trudności i stawiam sobie nowe wyzwania.

Edyta, Warszawa

Marta dała mi możliwość podejścia do moich problemów z dużą swobodą i na luzie stopniując intensywność mojego zaangażowania co było w moim przypadku bardzo ważne.
Na początku naszej współpracy byłem raczej sceptyczny co do skuteczności naszych sesji i osiągnięcia trwałych rezultatów także nie nastawiałem się na rewolucję. Jednak po kilku spotkaniach Marta potrafiła znakomicie wydobyć te elementy które przeszkadzały mi w osiąganiu resultatów w życiu zawodowym jak i tych wpływających negatywnie na moje relacje osobiste. Dopiero po dłuższym czasie sam dostrzegam co było nie tak w moich metodach - Marta potrafi doskonale nakreslić tę perspektywę w której widzę siebie w zupełnie innym świetle.

Zawsze myślałem, że jestem raczej pewny siebie - dziś mogę powiedzieć że Marta zdefiniowała moją pewność siebie na nowo. Poprawiłem jakość komunikacji (jestem informatykiem i moja metoda to 'mniej mówić więcej robić')

Teraz wiem ile czasu można trwonić w pracy kiedy ograniczam komunikację, jak można dryfować nie będąc skupionym na celu a wokół celu i ile energii kosztowało to mnie samego i moich bliskich. Jeszcze parę miesięcy temu uważałem że normą w moim zawodzie jest praca po 10-12 godzin dziennie. Dziś trzymam grafik na 8 godzin - wykonuję tę samą pracę i mam czas dla siebie i rodziny! Mogę śmiało powiedzieć że w sensie czasu Marta zaoszczędziła mi całe lata życia.

- Marek, Warszawa

Wsparcie ze strony Marty otworzyło mi drogę do osiągnięcia zdumiewających efektów. Zdobyłam narzedzia dzięki którym swoje zamierzenia teraz relizuje znacznie łatwiej, wiem jak skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności, poznałam swoje mocne strony.

Odczuwam też dużo mniej napięcia w kontaktach z innymi, szczególnie w pracy.

Dzięki Marcie zrozumiałam co jest istotne w komunikcji i jak słuchanie drugiej strony wpływa na jakość osiąganych rezultatów.

- Elżbieta, Warszawa

Wypelnij informacje kontaktowe