Używamy 🍪 na naszych stronach. Przeglądając mncoaching.pl wyrażasz zgodę na stosowanie cookies oraz narzędzi analitycznych.
Współpracuję z Kobietami doświadczającymi nadmiernego stresu w życiu zawodowym lub prywatnym.
Pomagam opanować umysł, ciało i relacje na drodze do odzyskania sprawczości, radości oraz równowagi w życiu.
Zaraz po ukończeniu studiów magisterskich w Warszawie wyjechałam do Wielkiej Brytanii, gdzie przez wiele lat pracowałam na dynamicznym Londyńskim rynku w wymagających branżach.
I wszystko mogłoby wydawać się pięknie, gdyby nie ten towarzyszący niepokój i stres, który z czasem zaczął manifestować się w ciele. Ignorowałam sytuacje, w których się stresowałam, myśląc, że to jest normalne. Tłumiłam swoje emocje, udając, że wszystko jest w porządku. Ten kumulowany, wszechobecny stres był jak tykająca 'bomba', której wybuch był tylko kwestią czasu.
Wiem jak wiele dyskomfortu i cierpienia potrafi wyrządzić STRES, nad którym ciężko zapanować. Wiem jak skutecznie potrafi zatruć myśli i życie nawet kiedy jesteś bardzo silna, i sprawić, że czujesz się jak przerażone dziecko.

Wiem też ile wysiłku, zdrowia i energii kosztuje codzienna walka ze STRESEM.

Od kilku lat współpracuję z kobietami zmagającymi się z chronicznym napięciem, nagromadzonymi emocjami, bezradnością, powracającymi infekcjami, migrenami, bólami karku i blokadą przed działaniem.
Kilka lat zajęło mi nim odkryłam, w czym tkwił mój problem - dawałam z siebie 110%, zostawałam po godzinach, a mimo wszystko z trudem przychodził mi awans, gdyż nie czułam się wystarczająco dobra. Wolałam zmienić pracę, niż poprosić o podwyżkę.

Dopiero kiedy poznałam moje programy myślowe i blokujące przekonania - źródła stresu, zaczęłam gromadzić wiedzę i narzędzia, aby uwolnić się od tych starych schematów. Edukacja poszerzyła moją świadomość, zanurzyłam się w świat psychologii oraz samorozwoju, dzięki czemu uporałam się z chronicznym stresem i okryłam swoje powołanie, zmieniając diametralnie ścieżkę kariery.
Doświadczenie i Kwalifikacje

Coach i Mentor Kryzysowy - Współpraca z kobietami doświadczającymi stresu, kryzysu zawodowego oraz toksycznych relacji
Warsztaty dla Kobiet "be happy", "Równowaga w życiu"
Kierownicze stanowiska na londyńskim rynku w branżach IT, mody oraz logistycznej.
Ścisła wspólpraca z Ambasadą RP w Londynie, miedzynarodowymi markami - AIG, Axa direct, Aviva, Tesco, River Island, Next, Superdrug, Accessorize, Faith, Debenhams, British Airways,Virgin Airlines,Lufthansa, LOT
Psychologia Kliniczna (w trakcie)
Coach/Mentor Kryzysowy - Akademia IPTK
Konsultant Kryzysowy - Pierwsza Pomoc Psychologiczna w Kryzysie - Akademia IPTK
Podyplomowe Studium Coachingu - Uczelnia Łazarskiego
Specjalistyczne Szkolenie - Psychoterapia Indywidualna i Terapia Par
Specjalistyczne Szkolenie Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej
Specjalistyczne Szkolenie Diagnoza Psychologiczna Zaburzeń Osobowości
Specjalistyczne Szkolenie - Anxiety & Stress Management
Specjalistyczne Szkolenie - Praca Terapeutyczna z Pacjentem Zmagającym Się z Otyłością
Szkolenie Recall Healing/Totalna Biologia Level 1-2-3 - Instytut Wiedzy Waleologicznej IWW
Szkolenie Recall Healing/Totalna Biologia - Relacje, Związki, Seksulaność - Instytut Wiedzy Waleologicznej IWW
Szkolenie Recall Healing/Totalna Biologia - Depresja i Nałogi - Instytut Wiedzy Waleologicznej IWW
Kurs "Szkoła Coachingu Select Your Way" - HPR Group
Magister Ekonomii - Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego
Referencje
Marta jako coach dopasowuje się do potrzeb i wspiera przy wyznaczaniu dróg do osiągnięcia celu. Jest przy tym ciepła i empatyczna. Potrafi motywować, jest skuteczna w swoim działaniu i nie odpuszcza. Potrafi stworzyć przyjemną atmosferę, w której dobrze się pracuje. Nasze spotkania bardzo dużo mi dały ...
Czytaj całość

- Magdalena, Warszawa

Marta jest osobą z niesamowitą charyzmą i pozytywną energią. Już podczas pierwszej sesji pokazała mi drogę, której dotychczas nie znałam. Zadała pytania, których nigdy wcześniej sama sobie nie zadawałam. Sesja, która z mojej perspektywy miała charakter przyjacielskiej rozmowy przy kawie, dała mi początek nowej drogi...
Czytaj całość

- Edyta, Warszawa


Wsparcie ze strony Marty otworzyło mi drogę do osiągnięcia zdumiewających efektów. Zdobyłam narzędzia dzięki którym swoje zamierzenia teraz relizuje znacznie łatwiej, wiem jak skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności, poznałam swoje mocne strony.
Odczuwam też dużo mniej napięcia w kontaktach ...

Czytaj całość

- Elżbieta, Warszawa


Marta dała mi możliwość podejscia do moich problemów z duża swobodą i na luzie stopniując intensywność mojego zaangazowania co było w moim przypadku bardzo ważne. (...) Zawsze myslałem że jestem raczej pewny siebie w kwestiach zarządzania projektami - dziś mogę powiedzieć ze Marta zdefiniowała moją pewność siebie na nowo.
Czytaj całość

- Marek, Warszawa

... a dzisiaj chcę pomóc Tobie uwolnić się od STRESU i odzyskać sprawczość!

Zapraszam Ciebie na

60-cio minutową
Konsultację „Równowaga”


podczas której poznamy się i porozmawiamy o Twojej sytuacji, Twoich problemach oraz omówimy warunki współpracy.
Konsultacja
Równowaga
Marta jako coach dopasowuje się do potrzeb i wspiera przy wyznaczaniu dróg do osiągnięcia celu. Jest przy tym ciepła i empatyczna.
Potrafi motywować, jest skuteczna w swoim działaniu i nie odpuszcza. Potraf stworzyć przyjemną atmosferę, w której dobrze się pracuje. Nasze spotkania bardo dużo mi dały.
Przede wszystkim w moim związku, z którego wyrzucałam siebie. Podczas kolejnych rozmów zmuszających do zajrzenia w głąb siebie powoli zachodziła zmiana w moim sposobie myślenia. Poznałam żródło i zaczęłam doceniać siebie, męża i swój związek.

Jestem niezwykle zadowolona z naszych sesji.

Marta bardzo dziękuję :):):)

Magdalena, Warszawa

Marta jest osobą z niesamowitą charyzmą i pozytywną energią. Już podczas pierwszej sesji coachingowej pokazała mi drogę, której dotychczas nie znałam. Zadała pytania, których nigdy wcześniej sama sobie nie zadawałam. Sesja, która z mojej perspektywy miała charakter przyjacielskiej rozmowy przy kawie, dała mi początek nowej drogi, pozwoliła odkryć co jest dla mnie najważniejsze- tu i teraz.

Od tej pierwszej rozmowy z Martą zaczęłam pracę nad sobą, nad swoim życiem. Wytyczyłam cele i naszkicowałam mapę swojego szczęścia.
MN Coaching polecam osobom, które są otwarte na życiowe zmiany. Marta podczas sesji daje jasno do zrozumienia, że całą swoją energię, uwagę skupia właśnie na Tobie. To poczucie, że Ty jesteś w centrum uwagi i Twoje potrzeby, problemy są ważne, daje dodatkową siłę i motywację do działania. Podczas sesji nie dostaniesz zestawu uniwersalnych porad, na każdą okazję. Filozofia działania i metodyka pracy Marty opiera się narzędziach skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb - Twoich potrzeb.

Coach nie jest doradcą który rozdaje recepty na szczęśliwe życie. Każdy z nas ma swoją definicję szczęścia. Dzięki pracy z Martą możesz samodzielnie, wytyczyć kierunek działania, zgodny z Twoimi potrzebami i przekonaniami - i według mnie to jest recepta na sukces. Platon powiedział, że „Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”. Dziękuję Marto, że dałaś mi tak piękny początek. Ta podróż nadal trwa, wymaga determinacji, konsekwencji, ale także profesjonalnego przewodnika. Pojawiają się trudności, problemy. Dzięki jasno wytyczonemu kierunkowi, osiągam swoje cele, uczę się jak przezwyciężać trudności i stawiam sobie nowe wyzwania.

Edyta, Warszawa

Marta dała mi możliwość podejścia do moich problemów z dużą swobodą i na luzie stopniując intensywność mojego zaangażowania co było w moim przypadku bardzo ważne.
Na początku naszej współpracy byłem raczej sceptyczny co do skuteczności naszych sesji i osiągnięcia trwałych rezultatów także nie nastawiałem się na rewolucję. Jednak po kilku spotkaniach Marta potrafiła znakomicie wydobyć te elementy które przeszkadzały mi w osiąganiu resultatów w życiu zawodowym jak i tych wpływających negatywnie na moje relacje osobiste. Dopiero po dłuższym czasie sam dostrzegam co było nie tak w moich metodach - Marta potrafi doskonale nakreslić tę perspektywę w której widzę siebie w zupełnie innym świetle.

Zawsze myślałem, że jestem raczej pewny siebie - dziś mogę powiedzieć że Marta zdefiniowała moją pewność siebie na nowo. Poprawiłem jakość komunikacji (jestem informatykiem i moja metoda to 'mniej mówić więcej robić')

Teraz wiem ile czasu można trwonić w pracy kiedy ograniczam komunikację, jak można dryfować nie będąc skupionym na celu a wokół celu i ile energii kosztowało to mnie samego i moich bliskich. Jeszcze parę miesięcy temu uważałem że normą w moim zawodzie jest praca po 10-12 godzin dziennie. Dziś trzymam grafik na 8 godzin - wykonuję tę samą pracę i mam czas dla siebie i rodziny! Mogę śmiało powiedzieć że w sensie czasu Marta zaoszczędziła mi całe lata życia.

- Marek, Warszawa

Wsparcie ze strony Marty otworzyło mi drogę do osiągnięcia zdumiewających efektów. Zdobyłam narzedzia dzięki którym swoje zamierzenia teraz relizuje znacznie łatwiej, wiem jak skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności, poznałam swoje mocne strony.

Odczuwam też dużo mniej napięcia w kontaktach z innymi, szczególnie w pracy.

Dzięki Marcie zrozumiałam co jest istotne w komunikcji i jak słuchanie drugiej strony wpływa na jakość osiąganych rezultatów.

- Elżbieta, Warszawa

Konsultacja Równowaga
60 min. - 200zł
Konsultacja Równowaga
60 min. - 200zł
Program Stop Stres
nauczy Cię jak opanować umysł, ciało i relacje na drodze do odzyskania sprawczości, radości oraz równowagi w życiu poprzez wyjątkową metodę DZIEŃ BEZ STRESU 5.0 łączącą najskuteczniejsze narzędzia psychobiologii, neurobiologii, coachingu i mentoringu.
Intensywna praca w formie indywidualnych sesji 1:1, 1,5 h każda, raz w tygodniu, w gabinecie na Żoliborzu Artystycznym w Warszawie
Wykorzystując model pracy DZIEŃ BEZ STRESU 5.0 nauczysz się jak radzić sobie z emocjami, stresem, lękiem, krytyką i złością.
Odkryjesz swoje blokady, negatywne myśli na temat pracy, pieniędzy, zdrowia, relacji
Uwolnimy emocje, które wywołują u Ciebie stres, lęk i ograniczają Twoje życie
Zastąpisz stare, negatywne przekonania, nowymi
Otrzymasz narzędzia, które zostaną z Tobą na całe życie
Stworzymy i opracujemy plan działania, abyś uzyskała oczekiwane rezultaty
Poznasz swoje zasoby, umiejętności i możliwości, z których zaczniesz korzystać
Wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, poza swoje ograniczenia, w komfortowych warunkach
Odzyskasz wewnętrzny Spokój i odbudujesz Pewność Siebie
Zarezerwuj
Program Stop Stres
Online
w Gabinecie