Używamy 🍪 na naszych stronach. Przeglądając mncoaching.pl wyrażasz zgodę na stosowanie cookies oraz narzędzi analitycznych.
Pewność Siebie Lidera
Pewność siebie w biznesie ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy pracujesz jako firma w firmie, wiara w siebie ma ogromny wpływ na Twoją efektywność i zadowolenie z pracy. Odgrywa także dużą rolę w sposobie komunikowania się zarówno z zespołem, jak i klientami.

Jak być świetnym Liderem?

Świetne zespoły są zarządzane przez świetnych liderów. Najlepszymi liderami są ci, którzy zachęcają, inspirują i zapraszają współpracowników w swoich zespołach do wykorzystania ich potencjału. Aby to zrobić, potrzebujesz pewności siebie, jasności widzenia i wysokiego poziomu inteligencji emocjonalnej.

„Wspaniałe sukcesy osiągają tylko ci,, którzy ośmielili się uwierzyć, że coś w nich samych jest potężniejsze od okoliczności. „ - Bruce Barton, amerykański pisarz, dyrektor ds. Reklamy, polityk.
Jak pokonać konkurencję?


Budując najlepszy zespół ludzi, którzy wspólnie pracują nad jednym celem: być najlepszym w swojej branży.

Naprawdę wierzę, że kiedy szanujemy drugiego człowieka, możemy stworzyć zespół ludzi, którzy efektywnie współpracują ze sobą, ponieważ wierzą w firmę, dla której pracują, wierzą w siebie i wierzą w siłę zespołu.

Ci ludzie nie mają czasu na politykę wewnętrzną lub obgadywanie przy ekspresie do kawy - są bardziej zainteresowani wspólnym sukcesem, wzajemnym wsparciem, poszukiwaniem rozwiązań i trwałymi innowacjami.


„Każdy potrzebuje Coacha. Wszyscy potrzebujemy kogoś, kto przekaże nam informację zwrotną. Tak robimy postępy.” - Bill Gates
Czy liderzy stawiają czoła kryzysom?
OCZYWIŚCIE, ŻE TAK.

Niezależnie od źródła powstania kryzysu - Nie czekaj. Zacznij od poprowadzenia siebie i zapewnienia sobie potrzebnego wsparcia już dziś!

Sytuacja kryzysowa w firmie wraca z nami do domu. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy zmagającej się z problemami z przepływami pieniężnymi lub z zespołem sfrustrowanych pracowników, czujesz, że jesteś jedyną osobą w firmie, która się tym przejmuje, stres i ból, których doświadczasz w firmie, towarzyszy Ci nawet po godzinach pracy. Każdy element twojego życia jest powiązany z pozostałymi.
Rozważ skorzystanie z konsultacji, jeśli chociaż jedno z poniższych stwierdzeń dotyczą Ciebie:
 • „Mój stres jest tak silny, że mam problemy ze snem i skupieniem”
 • „Mam konflikt z moimi współpracownikami i wydaje się, że nie jestem w stanie go rozwiązać”
 • „Mam problem ze zrównoważeniem życia prywatnego i zawodowego”
 • „Czuję się przytłoczona oczekiwaniami dotyczącymi mojej pozycji”
 • „Przechodzę poważne zmiany w moim życiu - rozwód, separację, rodzicielstwo itp.”
 • „Wypaliłam się zawodowo i nie wiem, co robić”
Pod profesjonalną opieką opracujesz strategię radzenia sobie w kryzysie z zaistniałymi zmianami, z problemami w relacjach, z wyzwaniami zawodowymi, problemami rodzinnymi oraz Twoimi zmartwieniami i bezradnością.

Jak zwiększyć możliwości swojej firmy?

Praca z trenerem Pewności Siebie w biznesie to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na uzyskanie tego, czego chcesz:
 • Pewność Siebie, wiara we własne możliwości i wytrwałość w działaniach
 • Pewność Siebie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
 • Pewność Siebie w budowaniu relacji z klientami
 • Pewność Siebie w łączeniu ról i obowiązków
 • Pewność Siebie na spotkaniach biznesowych
 • Pewność Siebie w prowadzeniu zespołu
 • Pewność Siebie w komunikacji
 • Pewność Siebie w promowaniu marki osobistej
Jest taki moment, w którym każdy z nas zdaje sobie sprawę, że to, co nas doprowadziło TU, nie zaprowadzi nas TAM.

Kiedy zrozumiesz, że Twoja firma zacznie osiągać lepsze wyniki, tylko wtedy gdy Ty będziesz miała lepsze wyniki. To jest moment na przyjęcie nowego podejścia aby uzyskać to, czego naprawdę szukasz.
Co robi Trener Pewności Siebie w biznesie?

Jeśli nie miałaś wcześniej trenera, ważne jest, abyś zrozumiała, czego możesz się spodziewać. Stoisz na starcie swojej przemiany, która wpłynie znaczącą na przyszłość Twojej firmy i chcę, abyś miała świadomość tego co się wydarzy.

Co zrobię dla Ciebie jako trener Pewności Siebie w biznesie?
 • Sprawdzę Twój obecny stan, aby pomóc Ci w Twojej działalności
 • Stworzymy i opracujemy plan działania, abyś uzyskała oczekiwane wyniki
 • Będziemy się regularnie spotykać, jeden na jeden, aby ocenić wydajność realizowanego przez Ciebie planu
 • Poznasz swoje zasoby, możliwości, których być może nie znałaś wcześniej i nauczysz się z tego korzystać
 • Będę Cię wspierała i zachęcała do działania
 • Wyjdziesz ze swojej strefy komfortu - poza swoje ograniczenia
 • Każda sesja będzie skupiona na Tobie i Twojej firmie
Jeśli wiesz że możesz osiągnąć więcej w swojej karierze i przestaniesz walczyć ze zmartwieniem o to, co myślą inni, naprawdę uwierzysz w siebie, to nadszedł czas abyś z „miłej dziewczyny” stała się „Kobietą liderem’ i zaryzykowała osiągnięcie sukcesu.

Program PRZYWÓDZTWO - odblokuj w sobie LIDERA to 4-miesięczny intensywny program dostosowany i skoncentrowany na Twoich indywidualnych potrzebach.

Zarezerwuj już dziś!

Program dla liderów
Jak wygląda moja współpraca z Tobą?


W trakcie programu zajmiemy się następującymi zagadnieniami:
Pewne siebie nastawienie

Historie, które opowiadają nam nasze myśli i to, jak ich słuchamy, wpływa na naszą pewność siebie. Zbadamy o Twój sposób myślenia i wzorce zmartwień, które mogą Cię powstrzymywać.

Przejrzystość i samoświadomość

użyjemy różnych narzędzi, aby uzyskać jasność na temat bieżącej sytuacji i barier, które Cię powstrzymują. Zdefiniujesz jak wygląda twój sukces zawodowy.

Pewność siebie w komunikacji

Skoncentrujemy się na kluczowych umiejętnościach komunikacyjnych, poprawiących relacje i wpływających na Twój biznesie.

Bycie rozpoznawalnym

Po wyrobieniu sobie marki osobistej w swojej branży ważne jest, aby nadal czuć się komfortowo w promowaniu siebie.

Zarządzanie równowagą między pracą a życiem prywatnym

Przeanalizujemy równowagę między pracą a Twoim życiem prywatnym, abyś wypracowała strategię radzenia sobie w tej sytuacji. To zapewni Ci odporność i zrównoważony rozwój na drodze do wymarzonego przywództwa.

Zrozumienie i zarządzanie zespołem

Opieramy się na twoim bieżącym rozumieniu i akceptacji różnych typów osobowości i tego, jak możesz to wykorzystać, aby wpływać na współpracowników i zespół oraz zarządzać nimi.

Zarezerwuj już dziś!

Program dla liderów
Wypelnij informacje kontaktowe


Referencje
Marta jako coach dopasowuje się do potrzeb i wspiera przy wyznaczaniu dróg do osiągnięcia celu. Jest przy tym ciepła i empatyczna. Potrafi motywować, jest skuteczna w swoim działaniu i nie odpuszcza. Potrafi stworzyć przyjemną atmosferę, w której dobrze się pracuje. Nasze spotkania bardzo dużo mi dały ...
Czytaj całość

- Magdalena, Warszawa

Marta jest osobą z niesamowitą charyzmą i pozytywną energią. Już podczas pierwszej sesji pokazała mi drogę, której dotychczas nie znałam. Zadała pytania, których nigdy wcześniej sama sobie nie zadawałam. Sesja, która z mojej perspektywy miała charakter przyjacielskiej rozmowy przy kawie, dała mi początek nowej drogi...
Czytaj całość

- Edyta, Warszawa


Wsparcie ze strony Marty otworzyło mi drogę do osiągnięcia zdumiewających efektów. Zdobyłam narzędzia dzięki którym swoje zamierzenia teraz relizuje znacznie łatwiej, wiem jak skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności, poznałam swoje mocne strony.
Odczuwam też dużo mniej napięcia w kontaktach ...

Czytaj całość

- Elżbieta, Warszawa


Marta dała mi możliwość podejscia do moich problemów z duża swobodą i na luzie stopniując intensywność mojego zaangazowania co było w moim przypadku bardzo ważne. (...) Zawsze myslałem że jestem raczej pewny siebie w kwestiach zarządzania projektami - dziś mogę powiedzieć ze Marta zdefiniowała moją pewność siebie na nowo.
Czytaj całość

- Marek, Warszawa

Marta jako coach dopasowuje się do potrzeb i wspiera przy wyznaczaniu dróg do osiągnięcia celu. Jest przy tym ciepła i empatyczna.
Potrafi motywować, jest skuteczna w swoim działaniu i nie odpuszcza. Potraf stworzyć przyjemną atmosferę, w której dobrze się pracuje. Nasze spotkania bardo dużo mi dały.
Przede wszystkim w moim związku, z którego wyrzucałam siebie. Podczas kolejnych rozmów zmuszających do zajrzenia w głąb siebie powoli zachodziła zmiana w moim sposobie myślenia. Poznałam żródło i zaczęłam doceniać siebie, męża i swój związek.

Jestem niezwykle zadowolona z naszych sesji.

Marta bardzo dziękuję :):):)

Magdalena, Warszawa

Marta jest osobą z niesamowitą charyzmą i pozytywną energią. Już podczas pierwszej sesji coachingowej pokazała mi drogę, której dotychczas nie znałam. Zadała pytania, których nigdy wcześniej sama sobie nie zadawałam. Sesja, która z mojej perspektywy miała charakter przyjacielskiej rozmowy przy kawie, dała mi początek nowej drogi, pozwoliła odkryć co jest dla mnie najważniejsze- tu i teraz.

Od tej pierwszej rozmowy z Martą zaczęłam pracę nad sobą, nad swoim życiem. Wytyczyłam cele i naszkicowałam mapę swojego szczęścia.
MN Coaching polecam osobom, które są otwarte na życiowe zmiany. Marta podczas sesji daje jasno do zrozumienia, że całą swoją energię, uwagę skupia właśnie na Tobie. To poczucie, że Ty jesteś w centrum uwagi i Twoje potrzeby, problemy są ważne, daje dodatkową siłę i motywację do działania. Podczas sesji nie dostaniesz zestawu uniwersalnych porad, na każdą okazję. Filozofia działania i metodyka pracy Marty opiera się narzędziach skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb - Twoich potrzeb.

Coach nie jest doradcą który rozdaje recepty na szczęśliwe życie. Każdy z nas ma swoją definicję szczęścia. Dzięki pracy z Martą możesz samodzielnie, wytyczyć kierunek działania, zgodny z Twoimi potrzebami i przekonaniami - i według mnie to jest recepta na sukces. Platon powiedział, że „Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”. Dziękuję Marto, że dałaś mi tak piękny początek. Ta podróż nadal trwa, wymaga determinacji, konsekwencji, ale także profesjonalnego przewodnika. Pojawiają się trudności, problemy. Dzięki jasno wytyczonemu kierunkowi, osiągam swoje cele, uczę się jak przezwyciężać trudności i stawiam sobie nowe wyzwania.

Edyta, Warszawa

Marta dała mi możliwość podejścia do moich problemów z dużą swobodą i na luzie stopniując intensywność mojego zaangażowania co było w moim przypadku bardzo ważne.
Na początku naszej współpracy byłem raczej sceptyczny co do skuteczności naszych sesji i osiągnięcia trwałych rezultatów także nie nastawiałem się na rewolucję. Jednak po kilku spotkaniach Marta potrafiła znakomicie wydobyć te elementy które przeszkadzały mi w osiąganiu resultatów w życiu zawodowym jak i tych wpływających negatywnie na moje relacje osobiste. Dopiero po dłuższym czasie sam dostrzegam co było nie tak w moich metodach - Marta potrafi doskonale nakreslić tę perspektywę w której widzę siebie w zupełnie innym świetle.

Zawsze myślałem, że jestem raczej pewny siebie - dziś mogę powiedzieć że Marta zdefiniowała moją pewność siebie na nowo. Poprawiłem jakość komunikacji (jestem informatykiem i moja metoda to 'mniej mówić więcej robić')

Teraz wiem ile czasu można trwonić w pracy kiedy ograniczam komunikację, jak można dryfować nie będąc skupionym na celu a wokół celu i ile energii kosztowało to mnie samego i moich bliskich. Jeszcze parę miesięcy temu uważałem że normą w moim zawodzie jest praca po 10-12 godzin dziennie. Dziś trzymam grafik na 8 godzin - wykonuję tę samą pracę i mam czas dla siebie i rodziny! Mogę śmiało powiedzieć że w sensie czasu Marta zaoszczędziła mi całe lata życia.

- Marek, Warszawa

Wsparcie ze strony Marty otworzyło mi drogę do osiągnięcia zdumiewających efektów. Zdobyłam narzedzia dzięki którym swoje zamierzenia teraz relizuje znacznie łatwiej, wiem jak skutecznie wykorzystywać swoje umiejętności, poznałam swoje mocne strony.

Odczuwam też dużo mniej napięcia w kontaktach z innymi, szczególnie w pracy.

Dzięki Marcie zrozumiałam co jest istotne w komunikcji i jak słuchanie drugiej strony wpływa na jakość osiąganych rezultatów.

- Elżbieta, Warszawa